Papieska Międzynarodowa Akademia Maryjna (PAMI)
w dniach 8-11 września 2021 roku
organizuje w Rzymie

 
25. MIĘDZYNARODOWY KONGRES
MARIOLOGICZNO-MARYJNY


pod hasłem:

"Maryja i kultury dzisiaj. Modele, komunikacja, perspektywy"


(“Maria e le culture oggi. Modelli, comunicazione, prospettive”).

 

Kongres odbędzie się w trybie on-line. Rejestracji można dokonać na stronie "REGISTRATI" Papieskiej Międzynarodowej Akademii Maryjnej.

 

 

Więcej informacji na stronie PAMI - 25° Congresso Mariologico Mariano Internazionale

Kongres w Zakopanem 2017W ramach obchodów 100 rocznicy Objawień Matki Bożej w Fatimie Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem na Krzeptówkach wraz z Zespołem Konferencji Episkopatu Polski ds. Sanktuariów oraz z Polskim Towarzystwem Mariologicznym zaprasza do udziału w Międzynarodowym Kongresie Maryjno Mariologicznym Fatima w Bożym planie zbawienia. Kongres odbędzie się w Zakopanym w dniach 13-17 września 2017 roku.

kongres w Fatimie 2016Raport podsumowujący prace grupy polsko-słowackiej podczas XXIV Kongresu Mariologiczno-Maryjnego w Fatimie w dniach 7-9 września 2016 przedstawił na spotkaniu plenarnym członek zarządu PTM, ks. dr hab. Janusz Lekan, prof. KUL. Wygłoszono 13 referatów podejmujących problematykę Kongresu w dwóch wymiarach: refleksji teologicznej nad Orędziem Fatimskim oraz implikacji orędzia dla Kościoła w Polsce i Słowacji.

kongres w Fatimie 201624 Międzynarodowy Kongres Mariologiczno-Maryjny, który odbędzie się w dniach 6-11 września 2016 roku pod hasłem „Wydarzenie fatimskie sto lat później. Historia, przesłanie i aktualność”, i któremu będzie przewodniczył specjalny wysłannik Ojca Świętego, wpisuje się w inicjatywy organizowane przez Sanktuarium w Fatimie w celu uczczenia stulecia objawień fatimskich. Poniżej przedstawiono program Kongresu.

sympozjum 2013Program wygłaszania referatów w Sekcji Polskiej podczas 24° Międzynarodowego Kongresu Mariologiczno-Maryjnego Wydarzenie z Fatimy sto lat później. Historia, przesłanie i aktualność, Fatima, 6-11 września 2014. Referaty wygłoszą: prof. dr hab. K. Klauza, prof. UKSW dr hab. G. Bartosik OFMConv, dr M. Tabulski OSPPE, prof. dr hab. J. Moricova, dr M. Legan OSPPE, dr Monika Waluś, ks. prof. KUL J. Lekan, dr hab. P. Warchoł OFMConv, ks. prof. dr hab. M. Chmielewski…

kongres MPAM 2016Referaty w Sekcji Polskiej podczas 24 Międzynarodowego Kongresu Mariologiczno-Maryjnego Wydarzenie z Fatimy sto lat później. Historia, przesłanie i aktualność, który odbędzie się w Fatimie w dniach 6-11 września 2016.

sympozjum 2016W dniach od 6 do 11 września 2016 roku w Fatimie odbędzie się 24. Międzynarodowy Kongres Mariologiczno-Maryjny organizowany przez Międzynarodową Papieską Akademię Maryjną oraz Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Fatimie. Temat Kongresu brzmi: Wydarzenie z Fatimy sto lat później. Historia, przesłanie i aktualność.

sympozjum 2016W dniach od 6 do 11 września 2016 roku w Fatimie odbędzie się 24. Międzynarodowy Kongres Mariologiczno-Maryjny organizowany przez Międzynarodową Papieską Akademię Maryjną oraz Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Fatimie. Temat Kongresu brzmi: Wydarzenie z Fatimy sto lat później. Historia, przesłanie i aktualność. Organizatorzy ustalili już wstępny program Kongresu.

Oblicza naszej Matki

mb_400.jpg

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 140 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1209096