Kongres w Zakopanem 2017W ramach obchodów 100 rocznicy Objawień Matki Bożej w Fatimie Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem na Krzeptówkach wraz z Zespołem Konferencji Episkopatu Polski ds. Sanktuariów oraz z Polskim Towarzystwem Mariologicznym zaprasza do udziału w Międzynarodowym Kongresie Maryjno Mariologicznym Fatima w Bożym planie zbawienia. Kongres odbędzie się w Zakopanym w dniach 13-17 września 2017 roku.

kongres w Fatimie 2016Raport podsumowujący prace grupy polsko-słowackiej podczas XXIV Kongresu Mariologiczno-Maryjnego w Fatimie w dniach 7-9 września 2016 przedstawił na spotkaniu plenarnym członek zarządu PTM, ks. dr hab. Janusz Lekan, prof. KUL. Wygłoszono 13 referatów podejmujących problematykę Kongresu w dwóch wymiarach: refleksji teologicznej nad Orędziem Fatimskim oraz implikacji orędzia dla Kościoła w Polsce i Słowacji.

kongres w Fatimie 201624 Międzynarodowy Kongres Mariologiczno-Maryjny, który odbędzie się w dniach 6-11 września 2016 roku pod hasłem „Wydarzenie fatimskie sto lat później. Historia, przesłanie i aktualność”, i któremu będzie przewodniczył specjalny wysłannik Ojca Świętego, wpisuje się w inicjatywy organizowane przez Sanktuarium w Fatimie w celu uczczenia stulecia objawień fatimskich. Poniżej przedstawiono program Kongresu.

sympozjum 2013Program wygłaszania referatów w Sekcji Polskiej podczas 24° Międzynarodowego Kongresu Mariologiczno-Maryjnego Wydarzenie z Fatimy sto lat później. Historia, przesłanie i aktualność, Fatima, 6-11 września 2014. Referaty wygłoszą: prof. dr hab. K. Klauza, prof. UKSW dr hab. G. Bartosik OFMConv, dr M. Tabulski OSPPE, prof. dr hab. J. Moricova, dr M. Legan OSPPE, dr Monika Waluś, ks. prof. KUL J. Lekan, dr hab. P. Warchoł OFMConv, ks. prof. dr hab. M. Chmielewski…

kongres MPAM 2016Referaty w Sekcji Polskiej podczas 24 Międzynarodowego Kongresu Mariologiczno-Maryjnego Wydarzenie z Fatimy sto lat później. Historia, przesłanie i aktualność, który odbędzie się w Fatimie w dniach 6-11 września 2016.

sympozjum 2016W dniach od 6 do 11 września 2016 roku w Fatimie odbędzie się 24. Międzynarodowy Kongres Mariologiczno-Maryjny organizowany przez Międzynarodową Papieską Akademię Maryjną oraz Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Fatimie. Temat Kongresu brzmi: Wydarzenie z Fatimy sto lat później. Historia, przesłanie i aktualność.

sympozjum 2016W dniach od 6 do 11 września 2016 roku w Fatimie odbędzie się 24. Międzynarodowy Kongres Mariologiczno-Maryjny organizowany przez Międzynarodową Papieską Akademię Maryjną oraz Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Fatimie. Temat Kongresu brzmi: Wydarzenie z Fatimy sto lat później. Historia, przesłanie i aktualność. Organizatorzy ustalili już wstępny program Kongresu.

sympozjum 2013W tym roku w Sewilli (Hiszpania), w dniach 27-30 maja, odbędzie się Nadzwyczajny Międzynarodowy Kongres Mariologiczny organizowany przez Papieską Międzynarodową Akademią Maryjną wspólnie z Archidiecezją w Sewilli z racji jubileuszu Sanktuarium Matki Bożej Macareny od Nadziei (María Santísima de la Esperanza Macarena). Tytuł Kongresu brzmi: Wezwani do żywej nadziei (1 P 1, 3). Poniżej przedstawiono podział uczestników na grupy językowe.

Oblicza naszej Matki

mb_158.jpg

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
935377